Yelmo adaptable

Yelmo adaptable: campions i comps

Objecte completTanc

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 154.984 partides amb aquest objecte · mitjana 4,02 · top 4 59%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
CentinelaCentinela13%30.8183,9063%
SorakaSoraka9%10.6983,9062%
AluneAlune11%9.2883,4071%
MorganaMorgana9%8.5004,1656%
FiddlesticksFiddlesticks4%7.6893,7964%
IvernIvern7%6.9383,1873%
LuxLux9%5.8563,0776%
LilliaLillia9%5.3394,0359%
GuijarroGuijarro3%3.3854,2655%
RakanRakan1%1.0364,3155%

Comps on es munta