Emblema de espina negra

Emblema de espina negra: campions i comps

EmblemaEspina negra

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 17.485 partides amb aquest objecte · mitjana 4,42 · top 4 51%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
ZyraZyra4%3.4354,3352%
YunaraYunara8%2.9924,5151%
SorakaSoraka1%1.3634,1655%
Kha'ZixKha'Zix3%1.0404,4152%
KennenKennen1%1.0023,7264%
AmumuAmumu0%6174,5549%
FiddlesticksFiddlesticks0%5964,3453%
EzrealEzreal1%5324,0559%
Ancestro ígneoAncestro ígneo1%4963,9760%
LeBlancLeBlanc1%4754,3951%

Comps on es munta