Sanguinaria

Sanguinaria: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 68.756 partides amb aquest objecte · mitjana 3,97 · top 4 60%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
Ancestro ígneoAncestro ígneo12%8.2323,9860%
GnarGnar8%8.0693,3072%
KennenKennen6%6.9103,5268%
NidaleeNidalee8%6.2934,0661%
DianaDiana3%4.8503,8862%
Dragón ancianoDragón anciano7%3.9733,8261%
RengarRengar10%2.4684,3353%
CamilleCamille11%2.2704,3753%
LóbregoLóbrego3%1.4824,2157%
Kha'ZixKha'Zix3%1.2414,2953%

Comps on es munta