Emblema de brote

Emblema de brote: campions i comps

EmblemaBrote

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 13.847 partides amb aquest objecte · mitjana 4,53 · top 4 49%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
MorganaMorgana2%1.9444,5848%
SivirSivir2%1.0964,5548%
GnarGnar1%1.0703,7863%
AluneAlune1%9873,7963%
KennenKennen1%7414,1056%
CentinelaCentinela0%6284,4850%
ViVi1%5974,7644%
ZyraZyra1%5834,9940%
SorakaSoraka0%4754,6747%
AmumuAmumu0%4644,6346%

Comps on es munta