Emblema de luchador

Emblema de luchador: campions i comps

EmblemaLuchador

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 22.097 partides amb aquest objecte · mitjana 4,16 · top 4 56%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
Maestro YiMaestro Yi31%5.9694,2854%
CentinelaCentinela1%2.7743,9660%
MaokaiMaokai1%1.4233,7462%
Cangrejo escurridizoCangrejo escurridizo2%1.1903,9460%
AmumuAmumu1%1.0834,1456%
ViVi1%1.0354,1656%
HecarimHecarim1%9564,1554%
TaricTaric1%9343,2971%
OrnnOrnn1%9224,2655%
FiddlesticksFiddlesticks1%8924,2054%

Comps on es munta