Filo de la noche

Filo de la noche: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 106.625 partides amb aquest objecte · mitjana 4,03 · top 4 59%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
KennenKennen14%16.3543,4768%
Ancestro ígneoAncestro ígneo22%14.9714,0060%
NidaleeNidalee14%11.2204,0960%
Kha'ZixKha'Zix26%10.7664,3254%
RengarRengar42%10.3794,3653%
Maestro YiMaestro Yi38%7.3054,4152%
GnarGnar7%6.9093,2573%
AkaliAkali27%5.9574,4652%
DianaDiana2%3.9353,8164%
CamilleCamille15%3.1384,3155%

Comps on es munta