Emblema de exterminador

Emblema de exterminador: campions i comps

EmblemaExterminador

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 36.133 partides amb aquest objecte · mitjana 4,19 · top 4 55%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
ZyraZyra13%12.3574,1257%
AhriAhri4%3.6724,4652%
DianaDiana2%2.8403,8063%
DravenDraven5%2.8043,9557%
LuxLux3%1.6923,2472%
ApheliosAphelios1%1.4364,2155%
KarmaKarma2%1.3764,0458%
LeBlancLeBlanc2%1.2194,3653%
AluneAlune1%1.1483,6365%
GnarGnar1%1.0083,9757%

Comps on es munta