Emblema de hada

Emblema de hada: campions i comps

EmblemaHada

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 11.830 partides amb aquest objecte · mitjana 4,60 · top 4 48%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
RengarRengar9%2.1584,9042%
SivirSivir4%2.0954,6247%
ApheliosAphelios1%8814,3952%
EzrealEzreal1%5354,3951%
AsheAshe1%4554,3153%
GnarGnar0%4003,6863%
KennenKennen0%3583,9360%
ViVi0%2685,0041%
FiddlesticksFiddlesticks0%2634,6248%
SorakaSoraka0%2594,5948%

Comps on es munta