Verdugo de gigantes

Verdugo de gigantes: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 140.803 partides amb aquest objecte · mitjana 4,12 · top 4 57%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
ApheliosAphelios16%17.1724,0960%
EzrealEzreal9%9.5463,9360%
Dragón ancianoDragón anciano12%7.2473,6465%
DravenDraven11%6.1553,8959%
Ancestro ígneoAncestro ígneo9%5.9113,9961%
SivirSivir10%5.3304,3353%
AzirAzir5%4.8014,3253%
GuijarroGuijarro4%3.8854,1756%
AsheAshe7%3.8653,8064%
ZarcilloZarcillo8%3.4624,1856%

Comps on es munta