Emblema de infernal

Emblema de infernal: campions i comps

EmblemaInfernal

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 19.336 partides amb aquest objecte · mitjana 4,44 · top 4 50%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
AsheAshe10%5.6094,2453%
SivirSivir3%1.6805,1136%
ApheliosAphelios1%1.4424,6347%
DravenDraven2%1.1944,3252%
EzrealEzreal1%1.0814,4150%
ZyraZyra1%8324,6148%
IvernIvern1%7973,8260%
Kog'MawKog'Maw1%6514,2258%
LuxLux1%6143,5567%
AluneAlune1%5753,9462%

Comps on es munta