Últimas palabras

Últimas palabras: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 160.538 partides amb aquest objecte · mitjana 4,26 · top 4 54%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
EzrealEzreal31%34.2174,2454%
Dragón ancianoDragón anciano37%22.2823,6564%
SivirSivir24%12.8814,6047%
AsheAshe23%12.8044,0657%
ZarcilloZarcillo28%12.2674,3054%
ApheliosAphelios11%11.6374,3653%
YunaraYunara27%9.9674,6149%
DravenDraven15%8.0874,2752%
VarusVarus8%6.6444,2456%
MamipicuMamipicu14%3.9874,1957%

Comps on es munta