Emblema de lunar

Emblema de lunar: campions i comps

EmblemaLunar

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 22.398 partides amb aquest objecte · mitjana 4,20 · top 4 56%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
KayleKayle7%3.1674,2854%
VarusVarus3%2.4204,1956%
MorganaMorgana2%1.4254,1956%
Kog'MawKog'Maw1%1.2484,2457%
IvernIvern1%9723,5067%
CentinelaCentinela0%9614,2255%
EzrealEzreal1%9354,0959%
LuxLux1%9033,3970%
SorakaSoraka1%8083,8560%
NidaleeNidalee1%7604,7544%

Comps on es munta