Promesa del protector

Promesa del protector: campions i comps

Objecte completTanc

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 166.154 partides amb aquest objecte · mitjana 4,13 · top 4 57%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
CentinelaCentinela28%69.6593,9961%
AmumuAmumu8%15.1484,3553%
MaokaiMaokai10%9.8363,7463%
LilliaLillia16%9.6394,1457%
HecarimHecarim8%9.3804,2854%
TaricTaric5%7.7773,5168%
OrnnOrnn3%3.8114,3753%
SejuaniSejuani5%3.0864,3554%
MalphiteMalphite6%2.7364,6846%
Cangrejo escurridizoCangrejo escurridizo3%2.1704,7047%

Comps on es munta