Fajín de mercurio

Fajín de mercurio: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 57.679 partides amb aquest objecte · mitjana 4,06 · top 4 58%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
Ancestro ígneoAncestro ígneo15%10.6014,0160%
GnarGnar4%3.7863,2574%
Maestro YiMaestro Yi18%3.4064,2555%
RengarRengar13%3.1254,2454%
CamilleCamille10%2.1524,3853%
LóbregoLóbrego3%1.4604,1557%
WarwickWarwick10%1.2954,4452%

Comps on es munta