Sombrero mortal de Rabadon

Sombrero mortal de Rabadon: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 171.512 partides amb aquest objecte · mitjana 4,14 · top 4 57%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
AzirAzir29%27.5864,0059%
Kha'ZixKha'Zix51%21.0694,1557%
SorakaSoraka15%17.9784,1856%
GuijarroGuijarro17%16.5354,0658%
AhriAhri17%14.7764,3154%
MorganaMorgana14%12.6384,1757%
KennenKennen9%9.8933,7264%
KayleKayle17%8.2194,2056%
AluneAlune9%7.9333,5867%
LuxLux11%7.2563,3271%

Comps on es munta