Mejora roja

Mejora roja: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 177.608 partides amb aquest objecte · mitjana 4,15 · top 4 56%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
EzrealEzreal18%19.7114,0458%
AsheAshe32%17.5633,8462%
ApheliosAphelios16%17.3544,2057%
MorganaMorgana17%16.0894,3054%
SivirSivir21%11.7344,5948%
ZyraZyra12%11.4514,1956%
LeBlancLeBlanc8%5.6024,5149%
Kog'MawKog'Maw6%5.5983,9763%
DravenDraven10%5.5833,8459%
KayleKayle9%4.4774,3853%

Comps on es munta