Emblema de vivaz

Emblema de vivaz: campions i comps

EmblemaVivaz

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 9.838 partides amb aquest objecte · mitjana 4,70 · top 4 46%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
RengarRengar7%1.6564,9741%
FiddlesticksFiddlesticks1%1.1274,3852%
LilliaLillia1%4804,8044%
Rek'SaiRek'Sai1%4794,7247%
AlistarAlistar0%4254,4849%
SettSett0%3334,5549%
CentinelaCentinela0%3324,8443%
ViVi0%3054,6747%
OrnnOrnn0%3034,5150%
KennenKennen0%3014,1357%

Comps on es munta