Corazón resuelto

Corazón resuelto: campions i comps

Objecte completTanc

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 113.077 partides amb aquest objecte · mitjana 4,12 · top 4 57%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
AmumuAmumu7%14.3414,0760%
CentinelaCentinela5%11.9443,9561%
SettSett10%10.1424,2256%
RammusRammus13%9.0904,4351%
MaokaiMaokai7%7.2323,5865%
HecarimHecarim5%6.0854,2056%
TaricTaric4%5.8003,2672%
MalphiteMalphite11%4.8624,5249%
ViVi4%4.7454,5949%
OrnnOrnn4%4.7354,4950%

Comps on es munta