Calibrador de Sterak

Calibrador de Sterak: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 141.449 partides amb aquest objecte · mitjana 4,10 · top 4 58%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
NidaleeNidalee45%37.5394,1559%
Ancestro ígneoAncestro ígneo20%14.0734,0958%
Dragón ancianoDragón anciano22%13.4223,7662%
GnarGnar11%11.2123,3172%
SettSett10%10.3314,1457%
CamilleCamille31%6.6054,3654%
WarwickWarwick38%4.8744,3554%
RengarRengar17%4.2214,2056%
LóbregoLóbrego4%2.1204,2256%
AkaliAkali3%7594,4454%

Comps on es munta