Guantes de ladrón

Guantes de ladrón: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 162.120 partides amb aquest objecte · mitjana 4,05 · top 4 58%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
KennenKennen17%19.8183,6065%
FiddlesticksFiddlesticks8%14.0334,1756%
GnarGnar13%13.8023,4469%
DianaDiana8%13.1584,1158%
TaricTaric6%8.9863,4269%
ViVi7%8.3714,2855%
LilliaLillia9%5.3804,1955%
KrugKrug4%4.7474,3055%
Rek'SaiRek'Sai9%4.3894,0259%
IvernIvern4%3.6533,5167%

Comps on es munta