Emblema de vanguardia

Emblema de vanguardia: campions i comps

EmblemaVanguardia

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 19.775 partides amb aquest objecte · mitjana 4,18 · top 4 55%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
AmumuAmumu2%2.9174,0159%
SettSett2%2.3874,0659%
MaokaiMaokai2%1.8043,6763%
MorganaMorgana1%1.2494,3352%
LilliaLillia2%1.2194,1056%
KrugKrug1%1.1493,9361%
FiddlesticksFiddlesticks1%1.1154,4351%
ViVi1%1.1094,5948%
Ancestro ígneoAncestro ígneo1%8134,4650%
GnarGnar1%6453,3870%

Comps on es munta