Bastón del arcángel

Bastón del arcángel: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 133.888 partides amb aquest objecte · mitjana 4,21 · top 4 55%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
ZyraZyra27%25.4124,3952%
CassiopeiaCassiopeia27%16.1194,3952%
SorakaSoraka12%14.1434,1158%
GuijarroGuijarro14%13.7834,0758%
AluneAlune14%11.6203,6067%
AzirAzir11%10.0354,3553%
LuxLux9%6.1293,4169%
AhriAhri7%6.0534,4452%
IvernIvern5%4.5543,3270%
KayleKayle4%1.9604,4352%

Comps on es munta