Cassiopeia

Cassiopeia: millors objectes i comps

Cost 3AquelarreTejehechizos

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

4,62Posició mitjana
48%Top 4
10%Jugada (60.135 partides)
2,2★Estrelles de mitjana

Millors objectes per a Cassiopeia

Els que més porta en alt elo, ordenats per la posició mitjana dels taulers que els porten.

Mejora azulMejora azul= Lágrima de la diosa + Lágrima de la diosaen el 12% de les seves partides · mitjana 4,27
Sable-pistola hextechSable-pistola hextech= Espadón + Vara innecesariamente grandeen el 33% de les seves partides · mitjana 4,30
Bastón del arcángelBastón del arcángel= Vara innecesariamente grande + Lágrima de la diosaen el 27% de les seves partides · mitjana 4,39

Objectes més utilitzats

ObjecteEl portaMitjanaTop 4
Sable-pistola hextechSable-pistola hextech33%4,3054%
Bastón del arcángelBastón del arcángel27%4,3952%
Lanza de ShojinLanza de Shojin26%4,5050%
Bastón del VacíoBastón del Vacío17%4,4651%
Mejora azulMejora azul12%4,2754%
Guantelete enjoyadoGuantelete enjoyado12%4,6747%
MorellonomicónMorellonomicón11%4,7046%
Mejora rojaMejora roja7%4,3952%

Comps amb Cassiopeia

Habilitat: Explosión perjudicial

Envenena al objetivo y al enemigo más cercano que no esté envenenado, lo que inflige X (poder d'habilitat) de daño mágico a lo largo de X s. El veneno se acumula.

X = valors que depenen de les estrelles i que les dades del joc no porten resolts.

Estadístiques base

Vida650
Armadura35
Resistència màgica35
Dany d'atac30
Velocitat d'atac0,75
Abast (hexàgons)4
Mana30

Sinergies