Sable-pistola hextech

Sable-pistola hextech: campions i comps

Objecte completDany

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 171.344 partides amb aquest objecte · mitjana 4,23 · top 4 55%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
AzirAzir42%39.2124,2055%
CassiopeiaCassiopeia33%20.1044,3054%
ZyraZyra18%17.6224,3852%
MorganaMorgana13%12.3054,2555%
VeigarVeigar11%9.2544,6347%
KayleKayle10%4.6764,5350%
GuijarroGuijarro4%4.1654,0359%
LeBlancLeBlanc5%3.4704,2055%
TristanaTristana16%2.8744,9341%
CaitlynCaitlyn24%2.8304,7745%

Comps on es munta