Emblema de conjurador

Emblema de conjurador: campions i comps

EmblemaConjurador

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 29.799 partides amb aquest objecte · mitjana 4,34 · top 4 53%.

Recepta

Campions que més el porten

En alt elo. «El porta» és el % de les partides del campió amb aquest objecte; la mitjana és la posició final.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4
AhriAhri17%15.0054,3154%
AluneAlune4%3.7773,7863%
LuxLux2%1.4613,6266%
IvernIvern1%1.3803,5965%
CassiopeiaCassiopeia2%1.2315,0039%
ZyraZyra1%8234,3253%
SorakaSoraka1%8014,3849%
TaricTaric1%7003,9160%
ZarcilloZarcillo2%6464,5649%
GrompGromp3%5544,4851%

Comps on es munta