Hidra titánica

Hidra titánica: campions i comps

Artefacte

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 2.645 partides amb aquest objecte · mitjana 4,39 · top 4 53%.

No es fabrica amb components.

Efecte

Los ataques infligen un 4% de la vida máxima del portador + 6% de su daño de ataque como daño físico adicional al objetivo y a los enemigos adyacentes.

Amb quins campions rendeix millor

En alt elo, amb les partides del campió que el portava. «vs. la seva mitjana» compara amb la posició mitjana del campió (negatiu = millor amb l'artefacte). Amb poques partides, pren-ho com a orientació.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4vs. la seva mitjana
TaricTaric0%73,1471%-0,75
GnarGnar0%1503,6665%-0,13
Dragón ancianoDragón anciano0%2474,0155%+0,10
CamilleCamille2%3454,0064%-1,15
AmumuAmumu0%133,8562%-0,55
Maestro YiMaestro Yi2%3174,1157%-0,50
Rek'SaiRek'Sai0%414,0566%-0,50
XayahXayah0%1324,1961%-0,53
FiddlesticksFiddlesticks0%84,1350%-0,32
LóbregoLóbrego0%234,3048%-0,08

Campions recomanats per les seves estadístiques

Deduït, no mesurat: comparem el que dona l'artefacte amb els objectes que porta cada campió en alt elo. Quan hi hagi prou partides amb l'artefacte, també en veuràs les estadístiques reals.

GnarGnarEncaixa per: vida i dany d'atac
WarwickWarwickEncaixa per: dany d'atac i vida · sol portarLanza de ShojinLanza de ShojinCalibrador de SterakCalibrador de Sterak
Ancestro ígneoAncestro ígneoEncaixa per: dany d'atac i vida · sol portarFilo de la nocheFilo de la nocheCalibrador de SterakCalibrador de Sterak
CamilleCamilleEncaixa per: dany d'atac i vida · sol portarCalibrador de SterakCalibrador de SterakFilo infinitoFilo infinito
ViViEncaixa per: vida