Corazón del alba

Corazón del alba: campions i comps

Artefacte

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 13.274 partides amb aquest objecte · mitjana 3,88 · top 4 61%.

No es fabrica amb components.

Efecte

Reduce el maná máximo del portador en 10. Los siguientes lanzamientos reducen el maná máximo un 10%, hasta un mínimo de 10.

Amb quins campions rendeix millor

En alt elo, amb les partides del campió que el portava. «vs. la seva mitjana» compara amb la posició mitjana del campió (negatiu = millor amb l'artefacte). Amb poques partides, pren-ho com a orientació.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4vs. la seva mitjana
VeigarVeigar6%4.8213,0575%-1,35
LeBlancLeBlanc0%1783,4374%-1,12
IvernIvern0%1793,7462%-0,16
AkaliAkali3%6433,7667%-1,00
CamilleCamille0%633,6870%-1,47
AluneAlune1%6933,9558%+0,35
LuxLux0%2324,0356%+0,51
SorakaSoraka2%1.7754,0160%-0,26
Kha'ZixKha'Zix2%6314,0259%-0,28
DianaDiana0%313,9461%-0,47

Campions recomanats per les seves estadístiques

Deduït, no mesurat: comparem el que dona l'artefacte amb els objectes que porta cada campió en alt elo. Quan hi hagi prou partides amb l'artefacte, també en veuràs les estadístiques reals.

IvernIvernEncaixa per: manà i poder d'habilitat
CassiopeiaCassiopeiaEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarSable-pistola hextechSable-pistola hextechBastón del arcángelBastón del arcángel
ZyraZyraEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarBastón del VacíoBastón del VacíoLanza de ShojinLanza de Shojin
LuxLuxEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarLanza de ShojinLanza de ShojinGuantelete enjoyadoGuantelete enjoyado
AluneAluneEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarLanza de ShojinLanza de ShojinGuantelete enjoyadoGuantelete enjoyado
LeBlancLeBlancEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarBastón del VacíoBastón del Vacío
MorganaMorganaEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarBastón del VacíoBastón del VacíoMorellonomicónMorellonomicón
TeemoTeemoEncaixa per: manà i poder d'habilitat

Comps on es munta