Manazane

Manazane: campions i comps

Artefacte

Set 18 Pedaç 18.5 77.232 partides d'alt elo Partides del 6 oct al 20 oct

En alt elo: 9.615 partides amb aquest objecte · mitjana 4,24 · top 4 55%.

No es fabrica amb components.

Efecte

Después de lanzar por primera vez una habilidad en combate, otorga 100 de maná a lo largo de 5 s.

[Único - Solo uno por campeón]

Amb quins campions rendeix millor

En alt elo, amb les partides del campió que el portava. «vs. la seva mitjana» compara amb la posició mitjana del campió (negatiu = millor amb l'artefacte). Amb poques partides, pren-ho com a orientació.

CampióEl portaPartidesMitjanaTop 4vs. la seva mitjana
LuxLux1%3383,6464%+0,12
AkaliAkali1%1633,7267%-1,04
AluneAlune1%7853,7963%+0,19
VeigarVeigar3%2.6653,8262%-0,58
VarusVarus0%2353,8667%-0,56
LeBlancLeBlanc0%2933,8763%-0,68
IvernIvern0%1933,9857%+0,08
CentinelaCentinela0%263,9658%-0,34
Dragón ancianoDragón anciano0%724,1457%+0,23
RakanRakan0%73,1486%-1,79

Campions recomanats per les seves estadístiques

Deduït, no mesurat: comparem el que dona l'artefacte amb els objectes que porta cada campió en alt elo. Quan hi hagi prou partides amb l'artefacte, també en veuràs les estadístiques reals.

IvernIvernEncaixa per: manà i poder d'habilitat
CassiopeiaCassiopeiaEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarSable-pistola hextechSable-pistola hextechBastón del arcángelBastón del arcángel
ZyraZyraEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarBastón del VacíoBastón del VacíoLanza de ShojinLanza de Shojin
MorganaMorganaEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarBastón del VacíoBastón del VacíoMorellonomicónMorellonomicón
LeBlancLeBlancEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarBastón del VacíoBastón del Vacío
LuxLuxEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarLanza de ShojinLanza de ShojinGuantelete enjoyadoGuantelete enjoyado
AluneAluneEncaixa per: manà i poder d'habilitat · sol portarLanza de ShojinLanza de ShojinGuantelete enjoyadoGuantelete enjoyado
Kog'MawKog'MawEncaixa per: manà i dany d'atac